Jedilnik – šola

Jedilnik za Osnovno šolo Leskovec pri Krškem

OBVESTILO ZA STARŠE O DIETNI PREHRANI

Spoštovani starši, skladno s priporočili za medicinsko predpisane diete vas vljudno prosimo, da pred začetkom novega šolskega leta pridobite nova veljavna zdravniška potrdila za diete, na podlagi katerih bomo lahko tudi v novem šolskem letu pripravljali prilagojeno dietno prehrano.

OKTOBER 2019

V skladu z Uredbo (EU) št. 1169/2011 so alergeni označeni na Katalogu živil in jedi z označenimi alergeni, ki se nahaja na oglasni deski ter spletni strani šole.

PRIPOROČILA ZA MEDICINSKO INDICIRANE DIETE

V našem zavodu pripravljamo dietno prehrano skladno s priporočili o medicinsko indiciranih dietah. Starše prosimo, da si informacije ter zahtevane obrazce prenesejo in pregledajo preko spodnjih povezav.

Opomba: Jedilnik za podružnično šolo Veliki Podlog se zaradi organizacije dela lahko nekoliko razlikuje (kombinacija med jedilnikom za osnovno šolo in vrtec)

Organizator šolske prehrane
Marko Škofca, univ. dipl. inž. živ. teh.