V enoti Vila smo pri Bonbončkih v mesecu aprilu 2024 gostili abstraktnega slikarja Rajka Požarja.

V razigranem, ustvarjalnem vzdušju, prepletenem s sinergijo morskega peska, prstnih barv in otroške energije, smo skupaj z Rajkom prelili naša čustva, doživljanja, notranji jaz v umetniške slike.

V uvodnem delu je slikar predstavil otrokom svojo umetniško sliko in način svojega umetniškega izražanja.

Otrokom je ponudil prstne barve, morski pesek in jih spodbudil, da so s prsti in ponujenim materialom ustvarjali svoje slike.

Slikarska delavnica je otrokom ponudila možnost umetniškega izražanja lastnih čustev skozi različna čutila, spodbujala domišljijo in ustvarjala pozitivno klimo v skupini.

Nastala je razstava slik, z naslovom Mavrica, na ogled v igralnici Bonbončkov za vse otroke, zaposlene in starše enote Vila.

Tim 10. oddelka – Bonbončki