Družine otrok iz vrtca Leskovec pri Krškem, enote Vila, so si jesensko četrtkovo popoldne popestrili s prav posebnim dogodkom.

V dopoldanskem času so otroci skupaj z vzgojiteljicami pripravili knjižni bazar. Vsak otrok je od doma prinesel knjigo, nato pa si je lahko izbral knjigo prijatelja in jo odnesel domov.

Ko se je dan prevešal v noč,  se je vrtec spremenil v čudovito pravljično vzdušje, kjer je otroke pričakala Mojca Pokrajculja s svojimi živalicami. Skupaj so zaplesali in zapeli. Lisica, zajec in medved so otroke pospremili do sedišč, kjer so si v soju lučk ogledali predstavo o Mojci Pokrajculji na platnu pod zvezdami. Družine so s seboj prinesle odeje, vendar je bilo ob prijetnem druženju vsem tako toplo pri srcu, da jih nismo potrebovali.

Strokovne delavke enote Vila