Pozdravljeni starši in učenci.

Dobili smo obvestilo ministrstva, da bo pouk za vse učence v prihodnjem tednu (9. do 13. 11. 2020) potekal na daljavo.

Učenci 6. do 9. razreda so tak način pouka že izkusili v tednu pred počitnicami in za njih sprememb ni, na enak način bodo nadaljevali tudi v prihodnjem tednu.

Učencem 1. do 5. razreda pa se bodo v ponedeljek oglasili razredniki in jih počasi vpeljali v pouk na daljavo. Veliko informacij o delu na daljavo so učenci od razrednikov že dobili, ko so bili še v šoli. Skupaj so si pogledali spletno učilnico, kjer se bo nahajalo gradivo za učence od 3. do 9. razreda, veliko boste starši z učitelji kontaktirali tudi preko e-pošte, predvsem v nižjih razredih (1.triada).

Če se pojavijo kakršnekoli težave, dileme, vprašanja, nas kontaktirajte takoj (preko telefona ali e-pošte) (repse.jozica@gmail.com ali 07 49 04 060).

Ravnateljica OŠ Leskovec pri Krškem,
Jožica Repše