Spoštovani starši.

V ponedeljek, 18. 5. 2020 smo ponovno odprli naš vrtec. Prisotni otroci so z veseljem vstopili v svojo skupino in k svojim vzgojiteljicam. Zaradi trenutne situacije so skupine okrnjene. Način dela je malo spremenjen, vsi zaposleni pa se trudimo in skrbimo, da se otroci počutijo varno in prijetno. Verjamemo, da ste mnogi med vami prišli v vrtec z mešanimi občutki in naj vas potolažimo, da delo po skupinah  poteka umirjeno. Otroke vseskozi spremljamo, poslušamo in si vzamemo čas za pogovore.

Hkrati pa se vam zahvaljujemo za pomoč, da ste poskrbeli za varstvo otrok izven vrtca v teh mesecih, ko so nam izredne razmere preprečile izvajanje vzgojno varstvenega dela. Zavedamo se, da ni bilo lahko, a smo vam neizmerno hvaležni za sodelovanje, razumevanje in pomoč.

Verjamemo, da bomo skupaj zmogli premagati ovire na poti.

Želimo vam vse dobro in ostanite zdravi.

Vodstvo vrtca