Posredujemo vabilo na predavanje KO JE OTROKOM VSE »BREZVEZE«

•    Kako komunicirati z otrokom, ki nima nobene motivacije?
•    Kako otroke motivirati, da bodo naredili kaj sami od sebe?
•    Kako ohranjati stik z otrokom?

Kako motivirati današnje otroke, ko jim je vse brez smisla? Nekateri ne vidijo smisla v učenju, v upoštevanju pravil in meja, drugi ne v upoštevanju avtoritete. Nekateri ne vidijo smisla nikjer in jim je vse “brezveze”.

Leonida in dr. Albert Mrgole, starša štirih odraslih otrok, preko 15 let delujeta v psihoterapevtski praksi. Trenutno sta najbolj prepoznavna po uspešnici, vzgojnem priročniku za starše Izštekani najstniki in starši, ki štekajo. Na njunih predavanjih na preprost način, na konkretnih primerih pokažeta, kako ohraniti stik z otroki in kako ohraniti starševsko moč v vsakdanjih domačih situacijah. Poudarek bo na krepitvi odnosov.

Kdaj: v četrtek, 7. novembra 2019, ob 18. uri
Kje: Sejna soba Občine Krško, CKŽ 14, Krško

Udeležba je brezplačna. Prijazno vabljeni!