Spoštovani starši!

Vzgoja otrok je zahtevna naloga, ki si jo delimo starši in vsi zaposleni v šoli. Kaj kdo lahko stori in česa ne, je pogosto vprašanje, ki si ga zastavljamo – še posebej, ko ne gre vse po pričakovanjih. Vsi imamo namreč enak cilj: vzgajati zdrave in zadovoljne otroke in mladostnike. V tem šolskem letu se na šoli še posebej trudimo za bolj učinkovito sodelovanje s starši. Vabimo vas na skupno srečanje z doc. dr. Zdenko Zalokar Divjak, univ. dipl. psihologinjo, strokovnjakinjo s področja logoterapije in vzgoje.

Z nami bo spregovorila na temo: Šola in družina v skupni nalogi za odgovorno odraščanje otroka

Srečanje bo v ponedeljek, 12. 11. 2018, ob 17. uri na OŠ Leskovec pri Krškem.

Zaradi lažje organizacije vas prosimo, da izpolnite prijavnico in jo po otroku vrnete razredničarki.

Ravnateljica: Jožica Repše

Predavanje v okviru Šole za starše v organizaciji Ljudske univerze Krško financira Občina Krško.