Spoštovani starši.

Kot ste bili že obveščeni na 1. roditeljskem sestanku, bo v soboto, 22. 9. 2018 za naš zavod delovna sobota. V sodelovanju s Športno zvezo Krško bomo izvedli šolski kros in predstavitev športnih društev.

Za učence bo to ŠPORTNI DAN, ki se bo odvijal na Stadionu Matije Gubca v Krškem. Učenci pridejo v šolo in potem gredo skupaj z učitelji na kraj dogodka in se po končanih dejavnostih vrnejo pred šolo.

Oblečeni in obuti morajo biti  športno (obvezno športni copati, v nahrbtniku tudi rezervna obutev in športna oprema za tek). Priporočamo tudi zložljiv dežnik.

Šolsko malico bomo odnesli s seboj, zato je priporočljivo, da učenci doma zajtrkujejo.

ČAS PRIHODA V ŠOLO: 7.30

ČAS ODHODA (zaključek dneva): 13.15

V šolo bodo vozili 1. šolski avtobusi. Proti domu bodo organizirani avtobusi ob 13.15. Ta dan ne bo kosila in podaljšanega bivanja.

Športni pozdrav,

Ravnateljica: