17. 2. 2017 so se šestošolci predstavili s prizorčkom Bevkovega dramskega besedila z naslovom Bedak Pavlek.

Vsi trije oddelki so odgovorno opravili svoje nastope ter uživali v predstavah drug drugega. In kar se mi zdi še posebej pomembno, da so se tudi v tej uri drug od drugega marsikaj naučili. Pomočnik ravnateljice in učiteljice, ki so spremljale vse predstave, so na koncu v analizi pohvalile vse, kar je bilo uspešno pri vsaki skupini (glasno in razločno nastopanje, vživetost v vlogo, kostume, zaključni ples in odhod s prizorišča…).

Učenci so tako s cilji učnega načrta o dramskem besedilu še poglobljeno utrdili in širili znanje na tem področju.

Prav tako so s tem prizorčkom razveselili svoje starše, ki so se v ponedeljek, 13. 2. 2017, v velikem številu udeležili analize uspeha ob 1. ocenjevalnem obdobju.

Zapisala: učiteljica Ana Antolič Miler