Skoči na glavno vsebino
07 49 04 060
 

Nekaj za pesnika – OPB

V petek, 10. februarja, smo učenci in učitelji podaljšanega bivanja uživali v prireditvi ”Nekaj za pesnika”. Prireditev smo pričeli s slovensko himno, nato pa so nas učenci 3.a in 3.b popeljali skozi zanimivo življenje našega dragega pesnika Franceta Prešerna. Obiskala nas je tudi učiteljica Jasmina iz šolske knjižnice in nam prebrala krasno zgodbico Medvedkova knjižnica. Po pravljici smo se sprehodili po razstavi izdelkov, ki smo jih ustvarili v podaljšanem bivanju. Le ti bodo še ves naslednji teden krasili stene na razredni stopnji, zato vljudno vabljeni, da si jih ogledate. Ker smo bili skozi celotno prireditev zelo pridni, nas je na koncu pričakalo sladko presenečenje – najslajše suhe fige.

Učenci in učitelji OPB

 

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost