Vse občane, šolarje, vrtičkarje in starše, vabimo k zbiralni akciji starega papirja, ki bo potekala

v PONEDELJEK, 14. 11. 2016.

Da bi se izognili morebitni kraji papirja, se bo zabojnik nahajal samo ta dan na parkirišču šole in vrtca, in sicer

od 8.00 do 17.00 ure.

Donacija od zbranega papirja bo namenjena materialnim potrebam otrok v vrtcu in šoli.

V zabojnik:

• Sodijo: papirnati izdelki, kot so kartoni, ovojne embalaže, lepenke, časopisi, revije, letaki, katalogi, zvezki, papirnate nakupovalne vreče, kuverte, knjige, ovojni papir.
  • Ne sodijo: tetrapak, higienski papir, papirnati krožniki, kopirni in voščeni papir, embalaža za zamrzovanje, lepilni trakovi, tapete, papirnati robčki, papirnate brisače, toaletni papir, celofan, tetrapaki in njim podobne embalaže, ves papir z ostanki živil.

Že vnaprej se vam zahvaljujemo za pomoč pri zbiranju.