Prvi dan

Prvi dan je za nami in lahko si ga ogledate na spodnji povezavi. Kar veliko smo že doživeli. Šli smo na prvo smuko, imeli predavanje o FIS pravilih in zvečer še ples v maskah. Žal nam je večerni pohod preprečil dež, zato upamo, da bo ta dež prešel v sneg in bo jutri bolj zimski dan.

Posnetek: https://youtu.be/QI4HTpX40fo

Drugi dan

Zjutraj nas je na srečo pričakal sneg in imeli smo krasen zimski dan!

Poglejte si sami. (video posnetek)

Cel dan je bil zapolnjen, saj smo imeli poleg smučanja tudi tekmovanje v malih sivih celicah in zvečer še obisk splavarja. Otroci se zabavajo in družijo. Imamo se lepo!

Pozdravi za starše! (video posnetek)

Tretji dan

Lepšega dneva si ne bi niti v sanjah mogli naslikati! Že jutro je bilo čudovito, dan pa neverjeten in sončen. Krasen dan za smuko. Snega je dovolj, zato res uživamo in smučamo na vso moč. Danes lahko v filmčku pogledate nekaj posnetkov s smučišča, da boste presodili, če smo se česa naučili. Bili smo tudi na nočni smuki. Nekateri celo na “zlati lisici”.

Poglejte si sami. (video posnetek)

Četrti dan

Danes ni bil tako sončen dan kot včeraj. Snežilo in pihalo je. Pa smo vseeno malo potrpeli mraz in se nasmučali.

Popoldan smo imali obisk planinca, zvečer pa so otroci pripravili nekaj točk in se predstavili. Dobili so štartne številke in zdaj se trudijo zaspati, da bodo spočiti za tekmo in za pot domov.

Poglejte si sami. (video posnetek)

Peti dan

Dragi starši,

Še zadnji dan vam pošiljamo na ogled.

Poglejte si sami. – 1. del (video posnetek)

Poglejte si sami. – 2. del (video posnetek)