Solidarity_is_in_the_heart_logoSolidarnost_bober_logoVabilo na razstavo

V šolskem letu šola sodeluje v mednarodnem projektu “Solidariry is in our heart – Solidarnost je v naših srcih” skupaj s še dvema šolama; Osnovna škola Radivoj Popović Srbija in Zakladni Škola A Materska Škola Nečeradec, Češka.

Od oktobra do maja bomo skozi kulturno izmenjavo med vrstniki različnih šol razvijali zavedanje o solidarnosti in pomembnosti druženja med vrstniki. S skupnimi dejavnostmi bomo skušali povečati toleranco in empatijo do otrok s posebnimi potrebami, pa tudi empatijo in razumevanje.

V sredo, 23. 12. 2015, ob 10.30. uri vas vabimo na razstavo izdelkov, ki so nastali skozi projekt in risbe Robija Urbanča, učenca 7. razreda. Spoznali pa boste tudi maskoto, ki sta jo za namen projekta izdelali učenki Klara Tekavec in Klara Vovk. Razstava bo postavljena še cel mesec januar.

Vodja projekta: Tanja Cedilnik

aces_logo Solidarnost_ostali_logo