Skoči na glavno vsebino
07 49 04 060
 

Ljubljanski maraton

Učenci OŠ Leskovec pri Krškem ne počivajo tudi med počitnicami. V soboto, 24. 10. 2015, so se v okviru projekta Zdrav življenjski slog in predmetov šport za zdravje in šport za sprostitev odpravili na največji športni dogodek v Sloveniji – LJ Maraton. Z avtobusom je na maraton odšlo 49 otrok od 3. do 9. razreda. Cilj izleta je bil, doživeti množičnost takšnega dogodka, kot je maraton in seveda druženje. Pri otrocih 3 – 5 razreda je bil tek promocijske narave, kjer je bil glavni namen uspešno preteči 1600 m dolgo razdaljo. Medtem ko je bil tek otrok 6 – 9 razreda tekmovalne narave, kjer se je beležil čas. Vsi otroci so bili zadovoljni s svojimi rezultati in se že veselijo naslednjega leta, ko se nameravajo maratona zopet udeležiti v še večjem številu. Poleg medalj v cilju so otroci dobili tudi spominsko diplomo.

Lep športni pozdrav

Učitelji športa

 

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost