Princeska_rd_02Danes smo imeli pri Sončkih poseben dan.

Sara je praznovala svoj 3. rojstni dan na prav poseben način. Njena družina je prinesla v vrtec prave velike električne bobne. Sarin ati nam je najprej zaigral nekaj ritmičnih zvokov, nato pa so se na bobnih preizkusili tudi najpogumnejši. Najprej so plaho s palčkama udarjali po bobnih, nato pa so pogumno in spretno vrteli palčki ter jih komaj prepustili še drugim. Prav zabavno jih je bilo opazovati. Drugi otroci so z rokami ploskali in spodbujali prijatelje, nove bobnarske talente.

Kasneje smo prepevali pesmi ob spremljavi bobnov, kar je bilo otrokom zelo zanimivo.

Sara je na torti upihnila svečko, nato pa smo jih zapeli “Vse najboljše”, jih voščili, poslali tri poljubčke, ji trikrat zaploskali ter podarili darilce in skupaj z njo zaplesali v krogu. Sara nas je presenetila s pravo čokoladno torto, s katero smo se posladkali.

Slavljenka nam je podarila knjigo “Rada bi postala princesa”. Z zanimanjem smo ji prisluhnili pred kosilom.

Zahvaljujemo se družini Antić za ta poseben in zelo zanimiv dan ter podarjeno knjigo in sladko presenečenje.