Traktor_rd_01Danes smo praznovali rojstni dan naših dvojčkov na prav poseben način.

Najprej smo slavljencema, Blažu in Janu, zapeli nekaj pesmi po njuni izbiri, nato pa jima voščili in izročili darilo. Pihala sta svečko na torti in se ob glasbi zavrtela s prijatelji.

Nato smo se odpravili na igrišče, kjer nas je čakalo veliko presenečenje. Blažev in Janov ati nas je pričakal s čisto pravim traktorjem John Deere in prikolico. Najprej so vsi otroci zlezli v kabino in raziskovali notranjost. Kar težko jih je bilo dobiti iz kabine. Ogledali so si tudi zunanjost traktorja, velika kolesa in prikolico. Vsi smo se povzpeli na prikolico, posedli in čakali, da nas traktor popelje po bližnjem travniku. Med potjo smo od navdušenja vriskali in prepevali otroške pesmi.

Po vožnji pa je sledilo še eno presenečenje – SLADOLED. Sedli smo na klopi in se z njim posladkali. Kako prijetna osvežitev je bila!

Otroci so z navdušenjem na igrišču razlagali otrokom in odraslim, s čim so se vozili.

Preživeli smo čudovito dopoldne, ki nam bo še nekaj časa ostalo v lepem spominu.

Družina Urbanč je otrokom podarila knjigo Čudežno drevo, za kar se jim najlepše zahvaljujemo. Z veseljem jo bomo prebirali.

Sončki se lepo zahvaljujemo za domiselno idejo praznovanja in za sladoled.