V četrtek, 12. 3. 2015, je na OŠ Podbočje potekalo občinsko prvenstvo v mali odbojki. Zaradi šolskih obveznosti 7. razredov so OŠ Leskovec zastopale deklice 6. razredov in mlajše. Naše odbojkarice so v prvi tekmi premagale vrstnice iz Kostanjevice. V drugi tekmi so v sami končnici žal izgubile proti domači ekipi in tako v svoji skupini osvojile 2. mesto. Nato so v borbi za tretje mesto igrale z OŠ Krško, kjer se je zgodba iz prejšnje tekme ponovila. Leskovčanke so osvojile nehvaležno 4. mesto. Kljub temu so naše mlade deklice prikazale zelo lepo igro in si nabrale prepotrebne izkušnje za naslednjo šolsko leto.

Za OŠ Leskovec so igrale: Čarna Lina Kovačič, Ivana Levičar, Ana Jeler Dujmovič (vse 6. razred), Luna Ilievska, Melissa Plevanč, Anja Koretič Urbanč, Anita Cizerle (vse 5. razred) in Neža Zorič (4. razred).

Čestitke!

Športni pedagogi