Leskovčanke osvojile 3. mesto v odbojki

V četrtek, 10.4.2014, so se deklice OŠ Leskovec odpravile na področno prvenstvo OŠ (mala odbojka – U13) v sosednjo Kostanjevico. V svoji predtekmovalni skupini so zabeležile dve zmagi, ter s tem prvo mesto v svoji skupini. Sledilo je polfinalno srečanje v katerem so naše deklice izgubile proti domači ekipi. Po rahlem razočaranju so Leskovčanke še enkrat pokazale, da znajo stopiti skupaj, ko je to najbolj pomembno in v boju za tretje mesto premagale vrstnice iz OŠ Globoko.

Skupina A:
OŠ LESKOVEC: OŠ Sevnica – 2:1
OŠ LESKOVEC: OŠ Globoko – 2:0

Polfinale:
OŠ LESKOVEC: OŠ Kostanjevica – 1:2

Tekma za 3. mesto:

OŠ LESKOVEC: OŠ Globoko – 2:1

Za OŠ Leskovec so igrale: Daša Arnšek, Čarna Lina Kovačič, Ivana Levičar, Luna Ilievska, Anja Simić, Jasna Češnjevar, Laura Ivanšek, Teja Lukič, Teja Ajdovnik, Natalija Slivšek, Katja Volčjak in Lea Štefanič.