“Življenje je kot škatla čokoladnih bombonov. Nikoli ne veš, kaj boš dobil.”

Zaposleni, učenci in otroci iz vrtca smo prejeli ogromno bombonjero sladkorčkov s strani Založbe Primus. Donacija nas je še posebej razveselila, saj si na šoli prizadevamo za dvig bralne pismenosti. V letošnjem šolskem letu je branje in spodbujanje branja naša prednostna naloga, zato skozi celotno šolsko leto izvajamo aktivnosti, povezane z branjem.

Od Založbe Primus smo prejeli 560 knjig. Kartonke, slikanice in strokovne knjige so dopolnile knjižno zbirko šolske knjižnice in razrednih knjižnic. Del knjig bo razveseljeval otroke iz vrtca, majhen kup knjig pa čaka na selitev v čisto novo knjižnico na Podružnični šoli Veliki Podlog. Nekaj knjig bomo namenili obdarovanju učencev ob posebnih priložnostih.

Založbi Primus se iskreno zahvaljujemo za tako velikodušno donacijo, saj smo z njihovo pomočjo razveselili ogromno učencev in dopolnili knjižno zbirko.

HVALA za vse knjižne sladkorčke!

Marina Sokolovič