Spoštovani učenci in starši!

Počitniški oddih se počasi zaključuje. Prvi šolski dan v šolskem letu 2021/22 bo v SREDO, 1. septembra. Zaradi zagotavljanja vseh ukrepov za preprečevanje širjenja nalezljivih bolezni bomo začetek pouka prvi šolski dan časovno in prostorsko prilagodili.

Učenci od 6. do 9. razreda se zberete ob 7.30 na košarkarskem oz. rokometnem igrišču (razredniki vas bodo pričakali na točno določenem mestu, ki bo označeno z napisom). Po kratkem pozdravu vas bo razrednik odpeljal v matično učilnico. Z razrednikom boste ostali tri šolske ure, nato pa nadaljevali s četrto uro pouk po urniku. S seboj prinesite šolsko torbo, pisalni pribor, zvezek, copate in ZAŠČITNO MASKO ZA OBRAZ.

Učenci 2., 3. in 4. razreda se zberete ob 8. uri na košarkarskem oz. rokometnem igrišču (razredniki vas bodo pričakali na točno določenem mestu, ki bo označeno z napisom). Po kratkem pozdravu vas bo razrednik odpeljal v matično učilnico. Z razrednikom boste ostali toliko ur, kot jih imate ta dan na urniku, nato vas bo prevzel učitelj podaljšanega bivanja. S seboj prinesite šolsko torbo, pisalni pribor, zvezke, copate in ZAŠČITNO MASKO ZA OBRAZ.

Učenci Podružnične šole Veliki Podlog pa prav tako ob 8. uri, pred šolo, kjer vas bodo prevzeli razredniki.

Učenci 5. razreda se zberete ob 8.30 uri na košarkarskem oz. rokometnem igrišču (razredniki vas bodo pričakali na točno določenem mestu, ki bo označeno z napisom). Po kratkem pozdravu vas bo razrednik odpeljal v matično učilnico. Z razrednikom boste ostali toliko ur, kot jih imate ta dan na urniku, nato vas bo prevzel učitelj podaljšanega bivanja oz. greste na kosilo ali domov. S seboj prinesite šolsko torbo, pisalni pribor, zvezke, copate in ZAŠČITNO MASKO ZA OBRAZ.

Na prvi šolski dan bo za vse učence organizirana tudi šolska prehrana glede na vaše naročilo, ki ste ga za to šolsko leto oddali konec junija. Učenci za prevzem naročenega kosila potrebujejo čipirane kartice, ki so jih dobili že lansko šolsko leto.

Prvošolci OŠ Leskovec, ki ste razporejeni v 1. a in 1. b, se skupaj s starši zberete na tribuni pred šolo v sredo, 1. 9. 2021, ob 9. uri, prvošolci 1. c ter 1. d pa ob 10. uri.

Prvošolci Podružnične šole Veliki Podlog se skupaj s starši zberete v športni dvorani ob 9.30.

Po slovesnem sprejemu, druženju učencev z učiteljicami po razredih in sladkem presenečenju bo za prvošolce prvi šolski dan končan.

RAZREDNIKI V ŠOLSKEM LETU 2021/22 :

1. a    Eva Kink Žerjav in Martina Arh
1. b    Larisa Lenart in Marta Kink
1. c    Klavdija Mirt in Tina Macur
1. d    Simona Kolman in Cvetka Kodrič
1. vp Anica Netahly in Mirjana Marinčič

2. a    Mojca Ulčnik
2. b    Nataša Račič                           6. a    Ana Antolič Miler
2. c    Tamara Vardič                          6. b    Katja Žibert
2. d    Daniela Stamatovič                 6. c    Marija Simončič
2. vp Ina Rožman

3. a    Ina Abram
3. b    Maša Petan Omejec
3. c    Jasmina Klakočer                    7. a    Katarina Gerjevič
3. d    Simona Škvarč                        7. b    Marko Hren
3. vp Polona Senica                          7. c    Blanka Mladkovič

4. a    Meta Fekonja
4. b    Ana Tičar                                8. a    Manja Voglar
4. c    Nataša Brodnik Kržan             8. b    Gregor Germ
4. vp Tatjana Longo                         8. c    Darja Pleterski

5. a    Jasmina Mlakar
5. b    Mateja Lisec                            9. a    Tatjana Kerin
5. c    Alenka Koretič                         9. b    Karmen Ančimer Poteko
5. d    Petra Zlatič                             9. c    Tanja Lakner

Ravnateljica Jožica Repše