Spoštovani starši.

Kot ste bili že obveščeni na 1. roditeljskem sestanku, bo v soboto, 6. 10. 2018 za naš zavod druga delovna sobota. Izvedli bomo Dan Zdrave šole in hkrati obeležili zaključek Tedna otroka.

Za učence bo to ŠPORTNI DAN, ki se bo odvijal najprej v šoli z delavnicami na temo duševnega zdravja, sledila bo malica, po malici odidemo na pohod in se vrnemo pred šolo.

Oblečeni in obuti morajo biti  športno in primerno vremenu (obvezno športna/pohodna obutev, v nahrbtniku tudi rezervna obutev in OBVEZNO VODA). Priporočamo tudi zložljiv dežnik ali pelerino, ker bo pohod izveden ne glede na vreme.

Šolsko malico imamo šele ob 9. uri, zato je priporočljivo, da učenci doma zajtrkujejo.

 

ČAS PRIHODA V ŠOLO: 7.30

Začetne postaje šolskega avtobusa zjutraj:

  • 6.40 – OSREDEK
  • 6.50 – BREGE
  • 6.50 – VELIKI PODLOG
  • 7.00 – VIHRE

ČAS ODHODA (zaključek šolskega dne): 13.15

Proti domu bodo organizirani avtobusi ob 13.15 uri. Ta dan ne bo kosila in podaljšanega bivanja.

**Na pohod ste vljudno vabljeni tudi starši, sorodniki, ki bi si želeli biti aktivni z nami in prehoditi eno od določenih štiri poti (•Zajčki, • Loke, •Gozdna pot zdravja proti gradu Šrajbarski Turn, •Trška Gora).  Z nami bo sodeloval tudi ZD Krško, ki bo odraslim udeležencem pohoda pred pohodom nudil  prostovoljno možnost meritve krvnega sladkorja in krvnega tlaka. Pohodu se prosim priključite ob koncu izbrane in označene kolone in ne k svojemu otroku, četudi bosta v enaki skupini.

MERITVE V ATRIJU (krvni sladkor, krvni tlak): 8.45 – 9.30

POHOD: 9.30 – 13.00

Vse poti delno vodijo ob/po gozdu, zato poskrbite za ustrezno zaščito proti klopom.

Športni pozdrav.

Ravnateljica: Jožica Repše