Učenke, ki sodelujemo pri projektu Uživajmo v zdravju, ob ponedeljkih obiskujemo delavnice, na katerih se pogovarjamo o zdravi prehrani in opravljamo različne gibalne naloge. Zelo je bilo zanimivo, ko smo v petek, 21. 10. 2016, prespali v šoli. Ko smo se vsi zbrali, smo si pripravili ležišča v učilnici biologije. Imeli smo tudi uro aerobike, na kateri smo se naučile veliko osnovnih korakov. Sestavile smo tudi krajšo koreografijo. Večerjo smo si pripravile same ob pomoči kuharja in učiteljic. Ob kuhanju smo se zabavali in se naučili pripravljati veliko zdravih jedi. Preden smo šli spat, smo imeli orientacijo po celi šoli v pižamah. Po zelo zvitih vprašanjih smo morali ugotoviti, kje se nahajajo točke na katerih so nas čakale učiteljice. Na vsaki točki smo morale rešiti nekaj nalog, da smo lahko nadaljevale pot. Kljub sproščanju, smo zaspali zelo pozno. Naslednji dan smo zgodaj vstali in imeli jutranjo telovadbo. Ene so pospravile ležišča, druge pa so pripravile zajtrk. Po zajtrku pa nas je čakal še sprehod do Veniš in nazaj. Vsem sta bila ta dneva zelo všeč, zato bi še kdaj ponovile kaj podobnega.

Poglejte si še posnetek.

Ana Škoda