Skoči na glavno vsebino
07 49 04 060
 

Regijsko in državno tekmovanje mladih čebelarjev 2016

Na naši šoli smo imeli 19. 4. 2016 regijsko tekmovanje mladih čebelarjev. Tekmovanja so se udeležile vse šole v Posavju, ki izvajajo čebelarski krožek. Za vse tekmovalce je bil pripravljen zelo prijeten program, ki je vključeval različne točke: glasben, zabavna in plesna. Tekmovalci so bili na koncu tekmovanja nagrajeni tudi z manjšo pozornostjo, ki so jo prispevali naši sponzorji. Naši čebelarji so že na regijskem tekmovanju dosegli lepe rezultate, svoje znanje pa so pokazali tudi 7. 5. 2016 na državnem tekmovanju v Markovcih pri Ptuju. Tudi tam je bil pripravljen čudovit program, ki je predstavljal običaje in navade Ptuja, ogled Markovcev ter glasbene, plesne in predstavitvene točke. Rezultate državnega tekmovanja v Markovcih pri Ptuju si lahko podrobneje ogledate na spletni povezavi: http://www.czs.si/objave_podrobno_czs/7338

 

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost