234 učencev od 1. do 9. razreda se je 17. marca pomerilo na šolskem tekmovanju v znanju matematike za Vegova priznanja.  Najboljši na šoli so prejeli bronasto Vegovo priznanje, teh je bilo kar 103 učenci.

8 učencev od 5. do 9. razreda,  se je uvrstilo tudi na državno tekmovanje, ki je 16. aprila potekalo v Brežicah. Vsi so se pridno pripravljali in pridobivali nova znanja in tako zasluženo osvojili priznanja:

Srebrno Vegovo priznanje :  
Jernej Kodrič 5. b Matilda Cvirn
Matija Felicijan 6. c Tanja Lakner
Naja Umek 6. c
Ivana Levičar 7. b
Julijan Andrejaš 9. c Tatjana Kerin
Maja Koretič Urbanč 9. c
Luka Kerin 9. a
Zlato Vegovo priznanje :
Nina Pregrad 6. a Tanja Lakner

 

Čestitamo vsem tekmovalcem in njihovim mentorjem.

Še naprej vsem želimo mnogo užitkov ob reševanju matematičnih ugank.

 

Drz_tek_mat_2016_01