Po bogatem zajtrku in pospravljanju sob smo se razdelili v skupine. Čakal nas je deževen dan, zato smo dejavnosti izvedli pod nadstreškom ali v domu Lipa. Spoznali smo živali, ki živijo v gozdu. Ugotavljali smo od koga je rogovje, komu pripadajo peresa, čekane divjih prašičev … Naučili smo se meriti in tehtati, spoznali, kaj pomeni beseda ravnovesje, se tudi malce zagugali na gugalnici, ki smo jo naredili sami. Pri igrah v igralnici smo se učili športnega obnašanja, igrali smo se igre z žogo, tekmovali in se imeli odlično. Vmes smo tudi malce počivali ter se igrali. Obroki so odlični, tako da so naši želodčki polni. Zvečer nas je čakal nastop. Učenci 2.a, 2.b, 2.c in 2. razreda iz Velikega Podloga smo se predstavili s pevskimi in plesnimi točkami. Po čudovitih nastopih nas je čakal “disco” večer. Zavrteli smo se v ritmih popularne glasbe. Dan je bil FANTASTIČEN. Utrujeni smo se zazibali v sladke sanje in se veselimo jutrišnjih dogodivščin ter srečanja z našimi mamicami, očki, bratci in sestricami.

Lep pozdrav,
učenci in učiteljice 2. razredov