traktor_rd_01Urban je že tretje leto v naši skupini in se je na svoje praznovanje še posebej pripravil.

Zaželel si je, da bi pekli pico. Nadeli smo si predpasnike in kuharske kape ter sami umesili testo. Tudi valjanje nam ni delalo preglavic. Nadev pa je bil tako zelo »njami«, da ga nekaj do testa sploh ni prišlo. Posladkali smo se s pico in bili ponosni, da nam je naš prvi pekovski podvig zelo dobro uspel.

Urbanu smo zapeli nekaj pesmic po njegovih željah in seveda tudi »Vse najboljše« ter mu poslali tri poljubčke. Podarili smo mu kazalko za knjigo z njegovim imenom, da bo še naprej z veseljem prebiral knjige. Torto mu je krasil njegov najljubši traktor John Deere.

Zarajali smo ob pesmicah in bili vsi dobre volje.

Urban nam je ponosno podaril knjigo in nam ob slikah tudi predstavil njeno vsebino.